Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider

 

طراحی حرفه ای و استاندارد صفحات وب

 

امروزه اولین راهکار جستجو در هر زمینه ای جستجو در گوگل می باشد و سایت هایی که در صفحات اول گوگل قرار میگیرند بیشترین بهره را از این ابزار مجازی میبرند به نوعی خود این مسله تبلیغی برای شرکت ها شده است. با علم بر این موضوع داشتن یک وب سایت با اطلاعات صحیح ، استاندارد و کامل بدون شک کمک شایان و  بزرگی در رونق کسب و کار هر سازمانی خواهد بود.

 

 

شرکت راهسازی و ساختمانی 115 شرکت پسته شرکت رطب سجاد پاسارگاد
باغ شاهزاده ماهانش
کلید سلامت ایرانیان سپتیک بازرگانی محمد علی زمانی

 

SEO

بهینه سازی ، سئو ، افزایش بازدید

 بهینه سازی وب سایت و افزایش بازدید


 

اگر دانش  کافی برای انجام بهینه سازی وب سایت خود را ندارید ، حتما باید یک متخصص خوب را برای بهینه سازی سئو وب سایتتان انتخاب کنید.سئو وبسایت شما را در موتور های جست و جو پرنگ و مطرح می کند ، سپس میتواند به پیشرفت شما و برندتان کمک شایانی بکند.سعی کنید برای سئو بودجه خیلی محدودی تعیین نکنید،اینگونه میتوانید بیشتر از سئوکار خود توقع داشته باشد . چون سئو یک کار سخت و زمانبر است و اگر شخصی از شما هزینه بسیار پایین تقاضا میکند ، به سمتش نروید ! چون میتواند ضربه های زیادی به شما و وبسایتتان بزند . نمیگویم که به سراغ افراد با هزینه های بسیار بالا بروید ، اما به جز بحث های مالی و اتقصادی ، به عقلتان هم مراجعه کنید و ببینید که آیا سئو اینقدر ارزان است؟

 

 

 

 

 

 

راه اندازی سرویس ایمیل سازمانی @

حرفه ای کار کنید !

Hosted Email for Business - Microsoft Exchange

 

 

 

 

 

 

طراحی و تولید نرم افزارهای موبایل  Android , ios

امروزه بیشتر سازمان ها به اهمیت طراحی نرم افزارهای موبایل در تجارت خود پی برده اند . در واقع بازاریابی از طریق موبایل ها و اپلیکیشن های موبایل به عنوان یکی از هدف های اصلی برای بزینس های آنلاین تبدیل شده اند.  برای توسعه کسب و کار داشتن موبایل اپلیکیشن امری ضروری به نظر می رسد. در دنیای امروز با وجود حجم بالای رقابت برطرف کردن نقاط ضعف و استفاده از انها برای پیشرفت کسب و کار اهمیت دارد . کسب و کارها نیاز دارند تا حداکثر مشتریان را به سمت خود بکشانند که برای این کار نیاز دارند استراژی مناسبی را انتخاب کنند، که البته طراحی اپلیکیشن های موبایلی یکی از استراتژی های جدید و شیوه های نوین برندینگ  در دنیای امروز محسوب می شود . از طریق طراحی موبایل اپلیکیشن ها و برندینگ در این دستگاهها  می توان محصولات و خدمات خود را برای کاربران و مشتریان خود در دسترس گذاشت به طوری که این سرویس ها همیشه در دسترس کاربران شما باشد چرا که اسمارت فون ها بیشتر از سایر دستگاهها در دسترس کاربران است و در هر جایی می توانند به اپلیکیشن شما دسترسی داشته باشند.

 طراحی و تولید نرم افزار های موبایل بر پایه سیستم عامل های اندروید وای او اس

وحید استوار

  09126063498

vahid{@}ostowar.com

www.psd.ir  www.241.ir  www.fla.ir   www.jahed.ir  www.large.ir    www.small.ir   www.nemad.ir   www.fighter.ir  www.devil.ir